Уауу,  наистина уникално…, чак неудобно да ти стане“.  Това съобщение

...
Уауу,  наистина уникално…, чак неудобно да ти стане“.  Това съобщение
Коментари Харесай

Кичка захапа Лили за дарението за „Левски“: Унизително е да публикуваш вносната си бележка!

„ Уауу,  в действителност уникално…, чак неловко да ти стане “.  Това известие излезе на facebook страницата на Кичка Бодурова за дарените от Лили Иванова 1000 лева за „ Левски “ .

После обаче беше заличен поради отрицателните мнения. Пред „ Телеграф “ Кичка сподели, че коментарът е бил на админ, само че е дала единодушието за публикуването.

" Уважавам и се преклонявам пред гения на Лили, само че мисля, че не е неповторимо да направиш такова подаяние. И най-грозното, което е - да дадеш за издание вносната си записка. Друг не разполага с нея. Рангът на Лили Иванова не би трябвало да разреши това. За мен публикуването на вносна записка е доста унизително. Като че ли хората няма да ти имат вяра и доказваш. А що се отнася до мен - това, което съм правила, знам единствено аз и този, който е имал потребност “, разяснява Кичка Бодурова
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР